Prosta i szybka sałatka z awokado i pomidora

Prosta i szybka sałatka z awokado i pomidora

Prosta i szybka sałatka z awokado i pomidora

Przepis na : śniadanie

Szybka sałatka z awokado i pomidora Zawsze powtarzam, że najprostsze rozwiązania są w życiu najlepsze. W szczególności ta zasada sprawdza się w naszej codziennej kuchni. Oczywiście od czasu do czasu lubię się porwać na jakiś wymyślny, czasochłonny przepis ale na co dzień, przy tempie życia jakie prowadzimy sięgam po szybkie i sprawdzone dania i dodatki do nich. Taka jest właśnie ta sałatka z awokado i pomidora. Zawsze staram się mieć pod ręką podstawowe składniki do niej w swojej w spiżarni. Pomidory, awoka... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Book of spells

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Autor

Agata LabudaAgata Labuda

Blog Book of spells powstał z potrzeby dzielenia się moją pasją jaką jest zdrowy styl życia i zrównoważone odżywianie. Znajdziesz tutaj przepisy na potrawy bez glutenu, nabiału i cukru w pełni oparte na zdrowych, naturalnych składnikach.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, awokado, roszponka, szpinak, śniadania, dynia, słonecznik, awokado sałatka, szybkie sałatki, szybka sałatka, ziemniaki, ryż, kasza, sałatka z pomidorem, kolacja, smaczna sałatka, dania mięsne, truskawki, truskawka, piersi, pierś, bezglutenowe, koktajle, kurczak, malinowe, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, obiad, pstrag, sałatka do obiadu

Inne przepisy z Book of spells

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.