Sernik bez cukru, laktozy i glutenu

Sernik bez cukru, laktozy i glutenu

Sernik bez cukru, laktozy i glutenu

Przepis na : deser

Święta za pasem, cześć z was zapewne poszukuje przepisów na słodkie wypiek, ale ma sytuacje utrudnioną bo boryka się z nietolerancjami pokarmowymi lub dietą, która często wyklucza gluten, laktozę czy cukier. Dlatego dla tych osób ten sernik będzie idealnym rozwiązaniem ich problemów, bo spełnia wszystkie te oczekiwania, a do tego jest pyszny i łatwy w przygotowaniu. Przepis otrzymałam od znajomej która się wyspecjalizowała w takich wypiekach i „zjadła na nich zęby” zanim otrzymała idealne wypieki. Tak więc do... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.