Sałatka śledzie pod pierzynką - szuba

Sałatka śledzie pod pierzynką - szuba

Sałatka śledzie pod pierzynką - szuba

Przepis na : sałatka

To jedna z najpopularniejszych świątecznych sałatek śledziowych. W dodatku szybka i łatwa w przygotowaniu. Sałatka warstwowa ze śledziami i buraczkami, doskonała na święta i przyjęcia, czy na przekąskę do pracy. Smakuje wybornie. A jeśli zamienimy gotowane buraki na marynowane zdecydowanie zyska na smaku. Czytaj więcej » czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

BernikaBernika

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałata, śledź, przepisy na święta, sałatki, sałatka, buraczki, buraki, przekąska, przekąski, sałatka śledziowa, świąteczne przepisy, burak, warstwowa, do pracy, sałatka warstwowa, świąteczne, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, przystawki, ryby, ryba, szybka sałatka, szybkie sałatki, sałatka z buraczków, ryby na święta, szybkie przekąski, sałatka śledziowa z buraczkami, sałatki do pracy, sałatka do pracy, sałatka z buraków

Inne przepisy z Bernika - moj kulinarny pamietnik

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.