Lunchbox szczęścia

Lunchbox szczęścia

Lunchbox szczęścia

Przepis na : śniadanie

Od marca lunchboxy są nieodłącznym elementem moich posiłków, wędrują ze mną codziennie do pracy zawierając moje śniadanie i obiad. W weekend pyszne pudełko jest nieodzownym towarzyszem wycieczek do lasu, na grzyby, czy po prostu na spacer. Ten lunchbox nazywam pudełkiem szczęścia, bo jest w nim wszystko co najlepsze, co zaspokoi mój głód a jednocześnie będzie zdrowym, pełnowartościowym i urozmaiconym posiłkiem i składa się z moich ulubionych produktów. W dodatku bardzo szybko się go przygotowuje. A co w środ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bernika - moj kulinarny pamietnik

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.