Pierwsze urodziny bloga i tarta kinder bueno

Pierwsze urodziny bloga i tarta kinder bueno

Pierwsze urodziny bloga i tarta kinder bueno

Przepis na : deser

Jest mi niezmiernie miło oznajmić, że dziś przypadają pierwsze urodziny bloga! Ten rok był niesamowity i wiele mnie nauczył. Już nie wyobrażam sobie życia bez Analizy Smaku i codziennego gotowania oraz wymyślania nowych przepisów. Bardzo się cieszę, że blog spotkał się z tak pozytywnym odzewem i mam nadzieję, że moje przepisy wiele osób zainspirowały do wymyślania nowych potraw, łączenia smaków i zachęciło do gotowania. Wszystkim Czytelnikom, zarówno tym okazjonalnym, jak i częstym gościom, bardzo bardzo bardz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Analiza Smaku

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Które orzechy są najzdrowsze?

Małe zestawienie orzechów.

Czytaj dalej...

Autor

Analiza SmakuAnaliza Smaku

Cześć! Mam na imię Daria i z wykształcenia jestem matematykiem. Żyję wśród cyferek ale to co naprawdę mnie pochłania to gotowanie - uwielbiam uszczęśliwiać ludzi jedzeniem :) Prowadzę bloga kulinarnego, na którym dzielę się swoimi sprawdzonymi przepisami i poradami. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, to zapraszam na mój blog. Tutaj liczy się smak!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, herbatniki, mascarpone, impreza, bez pieczenia, ciasto, deser, desery, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto z kremem, ciasto z orzechami, ciasto na herbatnikach

Inne przepisy z Analiza Smaku

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.