Konopia siewna dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Konopia siewna dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Konopia siewna dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Słowo „konopia” raczej brzmi podejrzanie i nie wzbudza za pierwszym razem pozytywnych odczuć. Dlaczego? Cóż, kojarzymy je raczej z substancją nielegalną, która jest owiana złą sławą już od dłuższego czasu. Ale, ale… Na świecie nie tylko ta jedna (zła) konopia istnieje. Otóż poza konopią indyjską, czyli tą, którą kojarzymy z substancjami psychoaktywnymi, są jeszcze konopie dzikie oraz konopie siewne i to o tych drugich dziś będzie wpis. Ostatnio o tych roślinach staje się coraz głośniej i coraz więcej p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Analiza Smaku

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...

Autor

Analiza SmakuAnaliza Smaku

Cześć! Mam na imię Daria i z wykształcenia jestem matematykiem. Żyję wśród cyferek ale to co naprawdę mnie pochłania to gotowanie - uwielbiam uszczęśliwiać ludzi jedzeniem :) Prowadzę bloga kulinarnego, na którym dzielę się swoimi sprawdzonymi przepisami i poradami. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, to zapraszam na mój blog. Tutaj liczy się smak!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, dieta, sałatki, sałatka, naleśniki, ciasteczka, naleśnik, ciasto drożdżowe, makaron, babeczki, przekąski, gofry, bezglutenowe, drożdżowe, owsianka, mięso, salatka z makaronem, ciasto z kremem, szybkie ciasto, szybka sałatka, dania mięsne

Inne przepisy z Analiza Smaku

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.