Trening na mięśnie brzucha

Trening na mięśnie brzucha

Trening na mięśnie brzucha

Zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Brzuch jest zmorą wielu osób. Bardzo duża część myśli, że jak będzie go katować brzuszkami w ilości 1000 lub innymi w ilości przekraczającej ludzkie możliwości osiągnie sześciopak. Nic bardziej mylnego..Za to obowiązują dwie główne zasady: -nie zrobisz brzucha jedząc to, co ci wpadnie w ręce, nawet gdy będziesz wylewać z siebie siódme poty! -tylko redukcja pozwoli spalić nadmiar tkanki tłuszczowej w tej partii. Nie ma diety, nie m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.