PUDEŁKOWY OBIAD NA WYNOS

PUDEŁKOWY OBIAD NA WYNOS

PUDEŁKOWY OBIAD NA WYNOS

Przepis na : kolacja

Z pewnością słyszeliście o diecie pudełkowej👂 Można ją spotkać w formie cateringu dla zabieganych i dbających o formę, ale można również samemu sobie tworzyć smakołyki na wynos do pracy czy szkoły💼 Dzisiaj mam dla Was propozycję dania na wynos do spożycia na zimno. Dodatkowo nie szarpiące za portfel, dzięki czemu można na nim lecieć przez cały tydzień jeśli komuś nie przeszkadza monotonność.😏 Składniki: - 80 g mozzarelli  -10 g orzechów włoskich -1 pomidor -50 g brokuła -70 g makaronu gryczanego Przyg... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makarony, makaron, diety, dieta, kurczak z makaronem, mięso, kolacja, kurczak, indyk, obiad, szybki obiad, obiad na szybko, obiad z makaronem, makaron na obiad, szybka kolacja, kurczak z warzywami, dania z makaronem, dania z kurczakiem, dania bez mięsa, kurczak z pomidorami, kurczak w pomidorach

Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.