Herbatka z pokrzywy-warto ją pić nawet codziennie

14
 • Herbatka z pokrzywy-warto ją pić nawet codziennie
 • Herbatka z pokrzywy-warto ją pić nawet codziennie

  Pokrzywa zwyczajna od lat jest uważana za roślinę pełną wartości leczniczych i odżywczych. Stosuję się ją zarówno w kuchni, jak i w kosmetologi, a nawet dodatkowo w ogrodnictwie. Dziś skupimy się na tej pierwszej. Niestety wielu osobom kojarzy się ona w dość nieprzyjemny sposób, w kuchni stanie się waszym ulubionym ziołem. Najbardziej cenimy pokrzywę za  właściwości moczopędne . Szczególnie poleca się osobom, które mają  problemy z zatrzymaniem wody . Osoby, którym dolega niedoczynność tarczycy, bard... Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

  Dodaj komentarz