Terrina z buraków i serka śmietankowego.

Terrina z buraków i serka śmietankowego.

Terrina z buraków i serka śmietankowego.

Terrina z buraków i serka śmietankowego. Bezkonkurencyjne połączenie buraków i sera śmietankowego , to takie kiedy kombinacja smaków nigdy się nie znudzi. Terrina z buraków i serka śmietankowego to jedno z najlepszych przepisów, a piękne kolory sprawiają, że jest to dodatek na każdą wyjątkową okazję np Walentynk i. Połączenie buraków i serka naprawdę wywołuje zachwyt. Burak jest cudownym warzywem o właściwościach leczniczych. Kryje w sobie mnóstwo wspaniałych i odżywczych witamin. Surowe buraki wspomagają prze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowy Styl Joanny

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Pomysłowe przepisy na walentynki i nie tylko

Dzień zakochanych jest obchodzony na całym świecie 14 lutego. Nazwa tego święta pochodzi od św. Walentego.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

Zdrowy Styl JoannyZdrowy Styl Joanny

Cześć. Jestem Joanna. Uwielbiam spędzać czas w kuchni i szykować zdrowe i smaczne posiłki dla mojej rodziny. Pragnę podzielić się z Tobą smacznymi i zdrowymi przepisami, które są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i oparte na naturalnych składnikach. Jestem zapalonym samoukiem, a moje inspiracje kulinarne często pochodzą z różnych miejsc.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, przekąski, fit

Inne przepisy z Zdrowy Styl Joanny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.