Ćwiczenia na nogi dla początkujących w domu

Ćwiczenia na nogi dla początkujących w domu

Ćwiczenia na nogi dla początkujących w domu

Dziś przygotowałam dla Was zestaw ćwiczeń na nogi. W końcu my kobietki, marzymy o tym, aby nasze nogi były jędrne i smukłe. Samą dietą nie wiele można zdziałać w tym kierunku cuda, za to odpowiednie ćwiczenia potrafią zrobić ich mnóstwo! Do tej partii ćwiczeń wybrałam Natalię Gacką, Mel B, Monikę Kołakowską, Codziennie Fit, Trenerka info oraz Odchudzanie primavera. Ich zestawy są idealne dla początkujących. Najpierw trzeba nauczyć się odpowiedniej techniki ćwiczeń, a następnie dokładać ciężary. :) Ćwiczenia m... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu zdrowo i aktywnie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.