Sałatka hawajska z kurczakiem, hit na imprezę!

Sałatka hawajska z kurczakiem, hit na imprezę!

Pożywna sałatka hawajska z kurczakiem i ananasem z dodatkiem ryżu sprawdzi się na każdej domówce, imprezie. Podaję ją z kawałkami pieczywa, najczęściej chrupiącą bagietką lub tostami serowymi. Jest pyszna! Polecam także przepis na sałatkę królewską , mój hit w domu i na blogu wśród sałatek na imprezę. Spróbujcie, poczęstujcie, zasmakujcie SKŁADNIKI: 500 g piersi z kurczaka 2 czerwone papryki 1 cebula puszka ananasa w kostce, 565 g, po odsączeniu 340 g puszka kukurydzy 400 g 1/2 szklanki ryżu 3 łyżki majonezu sól, ...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

AnKa blog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, ryż, ananas, kurczak, pierś, impreza, sałatka królewska, sałatkę królewska , pierś z kurczaka, pierś kurczaka, tosty, kurczak z ananasem, sałatka z kurczakiem, sałatka z ananasem i kurczakiem, surówka, kurczak z ryżem, sałatka z majonezem, sałatka z ryżem, sałatka z ryżem i kukurydzą, lekkie sałatki, smaczna sałatka

Inne przepisy z Zasmakuj Kuchni