KOTLETY MIELONE

KOTLETY MIELONE

Przepis na : obiad

Kotlety mielone wyjątkowo kojarzą mi się z moją Babcią. Robiła najlepsze mielone, podane do ziemniaków z okrasą i marchewką z ogródka w niedzielne popołudnie smakowały najbardziej. Coś w tej babcinej ręce było magicznego. Serce, oddanie i radość z przygotowywania posiłków dla całej rodziny było czuć, miała we krwi ponadprzeciętne dbanie o nas, i nie mówię o rozpieszczaniu. Kotlety mielone – jest na nie masa sposobów począwszy od rodzaju mięsa po dodatki, ilość bułki tartej, jajek czy wody. Mielone podaję ...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Autor

AnKa blog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, mielone, mięso, bułki, kotlety, kotlet, kotlety mielone, ziemniaki, obiad, ogórki, indyk, mięso mielone, ogórki kiszone, surówka, sałatka, sałatki, pieczarki, dania mięsne, salatka z jajkiem, sałatka do obiadu, sałatki do pracy, ogórki małosolne

Inne przepisy z Zasmakuj Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.