Sałatka z kozim serem i marynowaną cukinią

Sałatka z kozim serem i marynowaną cukinią

Sałatka z kozim serem i marynowaną cukinią

Przepis na : śniadanie

 Sałatka z kozim serem i marynowaną cukinią. Pyszna sałatka z chrupiących warzyw, idealna na śniadanie i na kolację. Sałatka z kozim serem i marynowaną cukinią Ten kto mnie zna, wie doskonale jak bardzo nienawidzę marnowania żywności i jak bardzo boli mnie serce, kiedy muszę coś wyrzucić. Większość z moich dań powstaje pod wpływem chwili i niektóre z nich są wytworem mojej wyobraźni i efektem sprzątnięcia lodówki z resztek. Czasem trzeba niewiele, by stworzyć wyśmienite danie. Sałatka jest zawsze na czasi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.