ocet z bluszczu kurdybanek

ocet z bluszczu kurdybanek

ocet z bluszczu kurdybanek

Składniki 1l octu jabłkowego  tu 15-20 gałązek bluszczu kurdybanek,lub 2-3 łyżki suszu Wykonanie Podgrzać ocet jabłkowy- własnej roboty najlepszy,- ale nie doprowadź do wrzenia. Umyte i osuszone zioła włożyć do wyparzonego słoika i zalać ciepłym octem do pełna ,aby zakryć zioła. Tak zalany ocet owinąć ściereczką i odstawić w ciemne i chłodne miejsce (np do piwnicy) na 2-3 tygodnie . Przez ten czas ocet nabierze ziołowego smaku.Teraz pozostaje tylko czekać :)) czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przetwory

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.