Marchewkowe z pomarancza

Marchewkowe z pomarancza

Marchewkowe z pomarancza

Składniki:       500g drobno startej marchewki     4 jaja     1 srednia pomarancza obrana ze skory     350 g cukru- ciastonie jest za slodkie     300 ml oleju roślinnego     100g posiekanych orzechów włoskich     100g wiórków kokosowych     400g mąki     2 łyżeczki cynamonu,     2 łyżeczki sody,     1 łyżeczka soli     1 łyżeczka p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasto z orzechami, ciasto kokosowe

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.