Sałatka jak McCrispy Supreme – najlepsza sałatka warstwowa

Sałatka jak McCrispy Supreme – najlepsza sałatka warstwowa

Sałatka jak McCrispy Supreme – najlepsza sałatka warstwowa

Przepis na : sałatka

Przepis na sałatkę inspirowaną burgerem McCrispy Supreme. To połączenie kilku pysznych składników, które składają się na najlepszą sałatkę warstwową, jaką jadłam! Sałatka składa się z sałaty strzępiastej, panierowanego tofu (zamiast tofu możesz użyć wybranego mięsa), sera cheddar, czerwonej cebuli, pomidorów i ogórków konserwowych. Całość łączy się za sprawą majonezowego sosu z dodatkiem śmietany, syropu klonowego (lub miodu), musztardy i papryki wędzonej. Są to składniki, które znajdziesz w uwielbianym burgerze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Via Gusto

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.