Murzynek z malinami na oleju

Murzynek z malinami na oleju

Murzynek z malinami na oleju

Na murzynka czyli ciasto kakaowe chyba nie trzeba chyba nikogo namawiać…? Na murzynka z malinami tym bardziej pewnie nie… Ten przepis różni się jednak od tradycyjnych przepisów tym, że robi się go na oleju rzepakowym i do tego w 5 minut :)! Jak nie kochać więc takiego ciasta :)? Dodatkowo można do murzynka zamiast malin dodać rodzynki i orzechy i przyprawę do piernika i już mamy zupełnie inne ciasto… Zapraszam na ucztę, oto murzynek z malinami na oleju.Murzynek z malinami na olejuSkładniki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu UgotujmyTo.pl

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

ugotujmyto

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

maliny, murzynek, ciasto, orzechy, ciasto kakaowe, słoik, piernik, kakao, włoska, polewa, ciasto z malinami, ciasto z orzechami, mleko w proszku, ciasto z masa, ciasta z masa, ciasto mleko w proszku, orzechy włoskie

Inne przepisy z UgotujmyTo.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.