Fit ciasto czekoladowe z buraków, bez mąki

Fit ciasto czekoladowe z buraków, bez mąki

Fit ciasto czekoladowe z buraków, bez mąki

Przepis na : deser

Fit ciasto czekoladowe z buraków, bez mąki Zainspirowani zdrowym stylem życia i oryginalnym składem produktów, które tworzą nasi koledzy z Whoopy Whey postanowiliśmy stworzyć przepis na dietetyczne ciasto czekoladowe – bez mąki, za to z dodatkiem płatków owsianych i buraków. Słodkości zamiast cukru dodaje syrop klonowy, który można również zastąpić ksylitolem czy niewielką ilością miodu. Dzięki dodaniu buraków, ciasto jest bardzo wilgotne, a jednocześnie nie rozpada się i idealnie się kroi. Czekolady smak je... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste and Cook

Autor

Taste and CookTaste and Cook

Ideą Taste and Cook jest smak, a dokładnie jego odkrywanie oraz pokazywanie, że podróże kulinarne mogą odbywać się każdego dnia.
Poznawanie nowych smaków budzi w nas ciekawość świata, chcemy podróżować, aby oglądać, odkrywać i kosztować. Taka podróż może odbyć się zarówno na drugi kontynent, jak i dwa kilometry dalej do pobliskiej restauracji serwującej nieznane nam dotąd smaki, które nas zainspirują. Następnie podróż przenosimy do naszej kuchni, doskonaląc i dopasowując dania pod nasz, ciągle rozwijający się smak.

Taste and Cook powstało właśnie z myślą o inspirowaniu – zarówno poprzez pokazywanie miejsc wartych odwiedzenia i wypróbowania, jak i przepisów wartych przygotowania.

Spróbuj, zainspiruj się, eksperymentuj.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, ciasto, burak, przepisy fit, czekolada, fit, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, płatki owsiane, syrop, ciasto fit, ciasta z masa, dietetyczne ciasta, kokosowe, diety, dietetycznie, dietetyczne , dieta, deser fit, desery, deser, ciasto kokosowe, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, bez pieczenia

Inne przepisy z Taste and Cook

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.