Wegańskie trufle z żurawiny i orzechów

Wegańskie trufle z żurawiny i orzechów

Wegańskie trufle z żurawiny i orzechów

Przepis na : deser

  Jeżeli przygotowujecie w domu mleka roślinne z orzechów, zostają Wam odpadki i trochę nie wiadomo co z nimi zrobić. Przygotujcie trufle! Nie ma znaczenia czy zostanie Wam miks orzechów czy jeden rodzaj – wszystko się sprawdzi i będzie dobrze smakować! Do przygotowania trufli (ok 9-10 sztuk) potrzebujemy: resztki orzechów powstałe przy produkcji mleka orzechowego 150 g suszonej, niesiarkowanej żurawiny syrop z agawy (u mnie 2 łyżki, ale można dodać więcej) 5 łyżek kakao 3 łyżki płynnego oleju kokoso... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szybko Tanio Smacznie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.