Tortilla z warzywami i serem

Tortilla  z warzywami i serem

Tortilla z warzywami i serem

Tortilla - polecam zamiast kanapek do pracy. Dzisiaj w wersji z serem i chrupiącymi warzywami.  2 tortille 2 łyżki keczupu 1 papryka 2 duże garście roszponki 2 ogórki 4 plastry sera żółtego olej sól, pieprz, papryka słodka 1. Ogórki i paprykę i marchewkę kroimy w słupki. 2. Tortille smarujemy keczupem, układamy po 1 i 1/2 plastra sera. Następnie układamy roszponkę, paprykę, i ogórki. Zwijamy, składając z przeciwległych brzegów, następnie zwijamy w rulon. W miejsce łączenia wkładamy po 1/2 plastra sera.  3... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Szefowa kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.