Sałatka z Wędzonym kurczakiem - Fit Sałatka

Sałatka z Wędzonym kurczakiem - Fit Sałatka

Sałatka z Wędzonym kurczakiem - Fit Sałatka

Przepis na : sałatka

Przepis na pyszną Sałatkę z Wędzonym kurczakiem porem selerem i kukurydzą. Zapraszam do wypróbowania tej pysznej Fit Sałatki. KLIKNIJ i ZOBACZ PRZEPIS - SKŁADNIKI - -SAŁATKA Z WĘDZONYM KURCZAKIEM - ✔    300 g  WĘDZONEJ PIERSI Z KURCZAKA ✔   SŁOIK SELERA  ✔  100 g  PORA ✔    75 g  JOGURTU GRECKIEGO ✔    4  JAJKA L ✔   PUSZKA KUKURYDZY ✔   SÓL ✔   PIEPRZ Wartości Odżywcze  : 1051 kalorii 67,6 w 104,6 b 36,5 t ZDJĘCIA Z PLANU... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Sylwetka Od Kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Sylwetka Od Kuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, sałatki, sałatka, kurczak wędzony , sałatka z kurczakiem, przepisy fit, fit, por , pyszna sałatka, sałatka z kurczakiem wędzonym , sałatka z wedzonym kurczakiem, piersi, pierś, słoik, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, dania z kurczakiem, dietetyczne , dania dietetyczne, dietetycznie, sałatka z selerem, dietetyczny kurczak, sałatka dietetyczna, dietetyczna sałatka, sałatka grecka, salatka z jajkiem, dania z piersi kurczaka, smaczna sałatka

Inne przepisy z Sylwetka Od Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.