Makaron z tuńczykiem i curry

Makaron z tuńczykiem i curry

Przepis na : obiad

Makaron z tuńczykiem w sosie śmietanowym z dodatkiem przyprawy curry, to świetny sposób na szybki obiad. Przygotowanie dania nie zajmuje dużo czasu. W zasadzie sos przygotowuje się równolegle z gotowaniem makaronu. Makaron muśnięty sosem, z tartym parmezanem i podsmażonymi pomidorkami koktajlowymi, posypany dużą ilością posiekanej natki pietruszki, to proste, a jednocześnie zaskakujące danie. 4 porcje. 1 porcja około 525 kcal – liczone na podstawie konkretnych, wykorzystanych przeze mnie, produktów 300 g ...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.