Tapas V - Antipasto, przekąski

Tapas V - Antipasto, przekąski

Tapas V - Antipasto, przekąski

 Pamiętam czasy, kiedy największym problemem dla mnie było przygotowanie imprezy. Nigdy nie chcialam by było banalnie i zawsze miało być orginalnie - czytaj nie tak samo jak wszyscy :) Dzisiaj podrzucam Wam nowy pomysł na imprezę i nie tylko.Zaczynamy: Składniki  :6 jajmała puszka kukurydzy natka pietruszkimajonezsól, pieprzbagietkasałata Wykonanie pasty z jajek:Jajka kroimy w kosteczkę- ja użyłam maszynki. Bardzo drobno kroimy  pietruszkę, dodajemy do jajek kukurydzę.Dajemy 2-3 łyżki majone... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Edyty

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.