Wytrawne naleśniki z cukinią i dymką

Wytrawne naleśniki z cukinią i dymką

Wytrawne naleśniki z cukinią i dymką

28.02 .2019 Magda Moja mama mówi, że jestem mistrzem naleśników. Gdy chodzi o ich przygotowanie to zawsze oddaje tą przyjemność mnie. I jest to dla mnie prawdziwa przyjemność, uwielbiam je robić i cieszyć się za każdym razem gdy uda mi się go pięknie przerzucić na drugą stronę. Te wytrawne naleśniki z cukinią i dymką skradły serce mojej rodziny. Są proste w wykonaniu i stosujemy przy nich jeden sprytny patent – do ich zrobienia używamy wody spod cukinii co sprawia, że są niesamowicie pyszne w smaku i lekkie. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, cukinia, naleśnik, ciasto, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.