Marokański gulasz z kurczakiem i warzywami

Marokański gulasz z kurczakiem i warzywami

Marokański gulasz z kurczakiem i warzywami

01.10 .2018 Magda Nazwałam ten gulasz marokańskim, choć bardziej trafne byłoby nazwać go gulaszem inspirowanym marokańskimi aromatami. Przypuszczam, że gulasz w Maroko zawiera w sobie większą mieszankę przypraw i lokalnych składników, natomiast mój jest uproszczony tak aby każdy mógł się cieszyć lekką egzotyką z łatwo dostępnych produktów. Mimo uproszczenia, nie brakuje mu aromatu, słodko-pikantnych smaków i bogactwa składników. Składniki (na 3-4 porcje): 500g filetów z udek kurczaka lub piersi duża czerwona pap... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, mielone, gulasz, cukinia, udka , pierś, piersi, udka z kurczaka, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, mięso, kuskus, dania mięsne, kurczak z papryką , filet z kurczaka, kasza jaglana, kurczak z warzywami, gulasz z piersi kurczaka, mielone z warzywami, dania z piersi kurczaka, mięso mielone

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.