Makaron z sosem majonezowym i warzywami

Makaron z sosem majonezowym i warzywami

Makaron z sosem majonezowym i warzywami

12.02 .2020 Magda Bardzo lubię sałatki makaronowe, z różnością dodatków. Tego dnia, gdy powstawał ten przepis, akurat potrzebowałam obiadu na ciepło – za oknem plucha, w domu wieje chłodem, brzuch domaga się ciepłej strawy. Okazało się, że podgrzanie wszystkiego, zrobienie ekspresowego sosu z majonezu i z wody pod makaronu działa i jest do tego pyszne. Co więcej, popołudniu podgrzewałam to danie ponownie i wydaje mi się, że było jeszcze lepsze niż po pierwszym zagrzaniu. Polecam przepis, dajcie się zaskoczyć. Skł... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makaron, brokuły, brokuł, sosy, sałatki, sałatka, obiad, cukinia, salatka makaronowa

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.