Warstwowa sałatka gyros

Warstwowa sałatka gyros

Warstwowa sałatka gyros

Przepis na : sałatka

Sałatka gyros to dużo warzyw, dobrze doprawione kąski kurczaka i sos. Wszystko w jednej, przeźroczystej misie - niby trochę oddzielnie a jednak razem. Barwnie, chrupiąco i pysznie! Sałatki gyros nie da się zrobić troszeczkę. Nawet przy dość niewielkich ilościach poszczególnych składników na koniec otrzymacie dużą miskę kolorowego dania. Równie ładnie wygląda i doskonale smakuje sałatka warstwowa z ryżem i brokułem (klik, klik) Urok takiej sałatki polega na jej kolorowych warstwach. Dopiero podczas nakładani... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Pyza

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaPyzaSmacznaPyza

Lubię gotować, ale nie sterczeć godzinami przy garach. Moja kuchnia to dania domowe, smaczne i apetyczne. Poza gotowaniem interesuję się wszystkim co dotyczy grzybów.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatka gyros, kapustą, kurczak, gyros, sosy, sałatka warstwowa, pyszna sałatka, brokuł, mięso, warstwowa, ryż, brokuły, sos do kurczaka, kurczak z warzywami, impreza, sałatki, kapusta pekińska, sałatka z kurczakiem, sałatka z ryżem, sałatka z brokułami, sałatki z brokułów, sałatka z kapusty pekińskiej, czerwona kapusta, sałatka z pomidorem, dania z kurczakiem, ryż z warzywami i kurczakiem, ryż z warzywami, kurczak z papryką , kurczak z ryżem

Inne przepisy z Smaczna Pyza

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.