Sałatka ziemniaczana ze śledziem

Sałatka ziemniaczana ze śledziem

Sałatka ziemniaczana ze śledziem

Przepis na : sałatka

Właściwie to zwykła sałatka. Są w niej tylko ziemniaki, śledzie, cebula i kilka dodatków smakowych. Nic takiego, nic nadzwyczajnego. Ale spójrzcie na ten kolor! Czy nie jest wspaniały? Do swojej sałatki użyłam ziemniaków o fioletowym miąższu i to dzięki nim cała potrawa tak kolorowo wygląda. Zobacz co pysznego warto przygotować na prywatkę! Fioletowe ziemniaki są dostępne w większych sklepach, nawet w dyskontach. Niestety, nie wiem jak nazywa się odmiana o tak intensywnej barwie miąższu. a nie wszystkie takie są.... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Pyza

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

SmacznaPyzaSmacznaPyza

Lubię gotować, ale nie sterczeć godzinami przy garach. Moja kuchnia to dania domowe, smaczne i apetyczne. Poza gotowaniem interesuję się wszystkim co dotyczy grzybów.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, ziemniaki, sałatka ze śledziem, sałatka śledziowa, śledź, salatka ziemniaczana, impreza, ryba, ryby, boże narodzenie, sałatka śledziowa z ziemniakami, sałatki ze śledziem, sałatka na boże narodzenie, smaczna sałatka, pyszna sałatka, ryby na święta

Inne przepisy z Smaczna Pyza

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.