Zapiekane serowo-czosnkowe bułeczki

Zapiekane serowo-czosnkowe bułeczki

Zapiekane serowo-czosnkowe bułeczki

Przepis na : śniadanie

Zapiekane serowo-czosnkowe bułeczki. Wakacje, to czas kiedy nawet śniadanie nabiera innego wymiaru. Wyjazdy, wycieczki sprawiają, że często jemu je w większym gronie z przyjaciółmi lub rodziną. Wówczas zamiast prostego śniadania w gronie najbliższych całość urasta do rangi małej uroczystości czy też imprezy na świeżym powietrzu. Co podać na takie śniadanie? Ja stawiam na proste rozwiązania. Proste sałatki, dużo warzyw i… zapiekane serowo-czosnkowe bułeczki, którym nikt nie może się oprzeć. Coś tak prosteg... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.