Quesadilla z kurczakiem, pieczarkami i kukurydzą

Quesadilla z kurczakiem, pieczarkami i kukurydzą

Quesadilla z kurczakiem, pieczarkami i kukurydzą

Przepis na : obiad

Quesadilla z kurczakiem, pieczarkami i kukurydzą Quesadilla to popularne danie kuchni meksykańskiej składające się z tortilli z zapiekanym serem ( queso to po hiszpańsku ser) i innymi dodatkami. Oczywiście moja wersja odbiega od oryginału. Przygotowałam prostą, domową wersję quesadilli z kurczakiem, pieczarkami i kukurydzą. Do tego oczywiście ser i mały zielony akcent w postaci sałaty rzymskiej. Wyszło pysznie. Jeśli lubicie takie proste potrawy, to polecam Wam wypróbować mój przepis. Prosto, smacznie i można naj... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.