Chlebek bananowy z czekoladą

Chlebek bananowy z czekoladą

Przepis na ten chlebek bananowy rozłożył mnie na łopatki, jest tak przepyszny! Ciasto jest bogate, pełne orzechów i kawałków czekolady. Idealnie nadaje się na drugie śniadanie lub jako wzmocnienie w czasie dużego wysiłku, np. wycieczki w góry. Dodatkowo jest bez glutenu i bez cukru, samo zdrowie A jakby jego zalet było komuś jeszcze za mało: nie wymaga użycia miksera i robi się go błyskawicznie! Czas przygotowania: 15 min Czas pieczenia: 55-75 min   Składniki: (na keksówkę 22×8 cm, przelicznik na inne fo...

Czytaj dalej na blogu Słodki Blog

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.