Kotlet szwajcarski babci Basi

Kotlet szwajcarski  babci Basi

Kotlet szwajcarski babci Basi

Na moim blogu znajdziesz przepisy na potrawy domowe, proste, łatwe i bez wyszukanych produktów oraz porady kulinarne. Cenię sobie NORMALNOŚĆ – codziennie i od święta. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz… Cordon Bleu … inaczej zwany kotletem szwajcarskim, ,można zrobić ze schabu, piersi kurczaka, filetów indyczych lub delikatnej cielęciny. Ale kwintesencją smaku jest nadzienie -na wpół stopiony żółty ser, wypływający po przekrojeniu kotleta. Kotlet ten jes... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Pysznosci Babci Basi

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Autor

Basia

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

frytki, tarta, mięso, brokuły, kotlety, kotlet, sznycle, sznycel, kurczak, przepisy na święta, brokuł, szynka, bułki, pierś, piersi, schab, filet z kurczaka, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, szynka gotowana, cordon bleu, indyk, sałata, wieprzowina, kurczak z serem, smażony ser, brokuł z jajkiem, potrawy z kurczaka, schab gotowany, pierś z indyka

Inne przepisy z Pysznosci Babci Basi

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.