Sałatka owocowa z sosem alkoholowo miodowym

Sałatka owocowa z sosem alkoholowo miodowym

Sałatka owocowa z sosem alkoholowo miodowym

Sałatka owocowa z soczystych czerwonych owoców w wersji dla dorosłych. Mocno schłodzone zimne owoce, polane słodkim sosem miodowo – alkoholowym. Idealne zwieńczenie weekendu spędzonego na tarasie. Zimne owoce orzeźwią i nawodnią spragniony organizm. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Sa\u0142atka z czerwonych owoc\u00f3w lata z sosem miodowym","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/salatka-z-owocow.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/salatka-z-owocow-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/salatka-z-owocow-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/07\/salatka-z-owocow-480x270.jpg"],"description":"Sa\u0142atka z czerwon... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.