Kurczak z warzywami i pesto z makaronem

Kurczak z warzywami i pesto z makaronem

Kurczak z warzywami i pesto z makaronem

Przepis na : obiad

Lubię mrożone warzywa. Dzięki nim dosłownie w kilkanaście minut można przygotować pełnowartościowy i zdrowy posiłek. A może by tak kurczak, ryż, warzywa i… pesto? Przygotowanie składników: Filet z piersi kurczaka (ok. 500 g) 1 słoiczek pesto pomidorowego, 1 torebka ryżu (100 g), 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 opakowanie mrożonych warzyw (u mnie – mieszanka grecka) Sól, pieprz i przyprawa do kurczaka. Pierś kurczaka myjemy i kroimy na małą kostkę (im cieńsza, tym lepiej). Do kurczaka dodajemy oliwę z oliwek i so... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.