Sałatka z czerwonej kapusty

Sałatka z czerwonej kapusty

Sałatka z czerwonej kapusty

Przygotowanie sałatki nie jest pracochłonne, pozwala zaoszczędzić czas już podczas np. obiadu. Taki sam przepis wykorzystałam na zrobienie sałatki do słoików z białej kapusty . Składniki : 3 kg czerwonej kapusty - poszatkowanej 3 marchewki 2 cebule 1/3 szklanki cukru Składniki na zalewę: 1 i 1/2 szklanki oleju 1 szklanka octu 10 % 2 łyżki soli 1/2 szklanki cukru Przygotowanie: Do zszatkowanej kapusty dodać pokrojona marchew oraz cebulę, wymieszać i posypać odmierzonym cukrem, wymieszać ponownie, pozostawić na 2 god... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.