Deser z owocami

Deser  z owocami

Deser z owocami

Przepis na : deser

                                A może coś na rozjaśnienie pochmurnego, listopadowego dnia? Składniki : ulubione owoce  lody lub pokruszone bezy Przygotowanie: Bezy pokruszyć, lody ułożyć w salaterkach Dodać owoce :) Jeśli dysponujemy sosem owocowym - polewamy, pycha! Polecam pyszny sos do lodów lub innych deserów. czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

deser z owocami, sosy, pyszne sosy, prosty deser, polewa, deser, desery, deser owocowy

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.