Sałata ze szpinaku z bekonem i kaczką

Sałata ze szpinaku z bekonem i kaczką

Sałata ze szpinaku z bekonem i kaczką

Sałata ze szpinaku z bekonem i kaczką – na ciepło – duża porcja sałaty idealna na lunch lub lekki obiad. Szczerze mówiąc na początku miała to być sałata ze szpinaku z bekonem i szynką parmeńską, ale ponieważ akurat mieliśmy w lodówce piersi z kaczki, to rzutem na taśmę wzbogaciliśmy przepis. Ogólnie rzecz biorąc – sałata ze szpinaku z bekonem i szynką parmeńską może być sałatą lunchową, a sałata ze szpinaku z bekonem i kaczką może być wersją obiadową :) Szpinak w wersji baby połączony z ow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Pociąg Do Kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Autor

PociagDoKuchniPociagDoKuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kaczki, sałata, szpinak, pierś, piersi, piersi z kaczki, szynka, truskawka, truskawki, mięso, obiad, francuskie, gruszka, banan, śliwka, przekąska, zakąski, dania obiadowe, przystawki, przekąski, przekąski na ciepło, prosty obiad, obiad na szybko, szybki obiad, szybkie przekąski, drugie danie

Inne przepisy z Pociąg Do Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.