Lunchbox: kurczak, rukola i suszone pomidory

Lunchbox: kurczak, rukola i suszone pomidory

Lunchbox: kurczak, rukola i suszone pomidory

Lunchbox, pewnie nie raz zastanawiacie się co zabrać do jedzenia ze sobą do pracy. Ja często zabieram pozostałości z obiadu z poprzedniego dnia. Jednak nie zawsze zostanie kawałek ziemniaka, ryżu czy mięsa. W mojej lodówce zawsze są dostępne jakieś produkty, z których mogę coś wyczarować. W Twojej lodówce też coś takiego znajdziesz, wystarczy tylko pomysł … Czytaj dalej Lunchbox: kurczak, rukola i suszone pomidory Artykuł Lunchbox: kurczak, rukola i suszone pomidory pochodzi z serwisu Pieprzyć z fantazją .... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Pieprzyć z Fantazją

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

pieprzyczfantazjapieprzyczfantazja

Uwielbiam "stać przy garach". Uwielbiam jeść, testować nowe smaki. Na co dzień pracuję jako księgowa a po pracy kuchnia jest wyłącznie moja :D
Zapraszam do poczytania z moimi zmaganiami z garami:D Smaki dzieciństwa, próby odtworzenia kuchni włoskiej, azjatyckiej.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, obiad

Inne przepisy z Pieprzyć z Fantazją

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.