Pieczone warzywa z kurczakiem i dipem jogurtowym

Pieczone warzywa z kurczakiem i dipem jogurtowym

Pieczone warzywa z kurczakiem i dipem jogurtowym

Przepis na : obiad

  Pieczone warzywa z kurczakiem i podawane z dipem jogurtowym są idealną propozycja na jesienny lub zimowy obiad. Potrawa jest sycąca, przyjemnie rozgrzewa i śmiało można powiedzieć, że jest nie tylko zdrowa, ale również fit. Warzywa bez skrobi zawsze powinny być podstawą naszej diety. Równie ważne jest białko, zaś na samym końcu naturalne tłuszcze. W tej potrawie mamy całe mnóstwo warzyw, białko z piersi z kurczaka i zdrowe tłuszcze i białko z jogurtu naturalnego. Do przygotowania potrawy można również ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.