Aromatyczna zupa pomidorowa z ryżem

Aromatyczna zupa pomidorowa z ryżem

Aromatyczna zupa pomidorowa z ryżem

  Lubię czasami zrobić coś inaczej, poeksperymentować. Nie miałam w domu pomidorów, a zupa mi się pomidorowa zamarzyła. Wykorzystałam więc pomidory w puszcze i passatę pomidorową. W połączeniu z aromatycznym wywarem mięsno-warzywnym i dodatkami tj. świeża bazylia, zupa wyszła przepyszna. Cóż... wyszło jej też całkiem sporo. SKŁADNIKI 2 udka z kurczaka 4 skrzydełka z kurczaka 4 liście laurowe 4 ziarna ziela angielskiego 3 ząbki czosnku 1/2 korzenia selera 1 korzeń pietruszki 1 łodyga lesera naciowego 2... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.