shakshuka najlepsza! Prosty przepis!

shakshuka najlepsza! Prosty przepis!

Przepis na : śniadanie

Dzień dobry w 2019 roku! Jak miło wrócić do pisania na blogu! Kto się stęsknił? Bo ja na pewno !! Zaczynamy nowy rok z naszym najbardziej ulubionym śniadaniem. W sumie nie wiem dlaczego to danie do tej pory jeszcze się nie pojawiło na blogu… A dlaczego najbardziej je lubimy?? Bo oprócz pomidorów i jajek reszta jest dowolnie modyfikowalna Shakshuka jest idealna na tak zwane “wymiecenie” lodówki ( np. po świętach ). Wrzucamy wszystko co nam w niej zalega na patelnię, dodajemy pomidory i gotowe! U nas zam...

Czytaj dalej na blogu PaleoLife

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.