KURCZAK Z GRILLA W MARYNACIE CZOSNKOWO-CURRY (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

KURCZAK Z GRILLA W MARYNACIE CZOSNKOWO-CURRY (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

KURCZAK Z GRILLA W MARYNACIE CZOSNKOWO-CURRY (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

Przepis na : obiad

Kurczak z grilla w marynacie czosnkowo-curry to kolejna propozycja dla amatorów grillowania oraz zdrowego stylu życia a także tych będących na redukcji. Różni się od „tradycyjnych” dań grillowanych, ponieważ nie jest tak tłuste jak popularne kiełbaski, boczek czy karkówka choć jest równie smaczne. Ta część kurczaka ma niską zawartość tłuszczu, zatem doskonale sprawdzi się na każdym etapie diety bez względu na cel. Wystarczy tylko do odpowiedniej porcji mięsa dodać właściwą ilość tłuszczu by uzyskać mak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, dieta, kurczak curry, mięso, ryby, mielone, pierś z kurczaka, sałatka, sałatki, karkówka, pstrag, boczek, fit, ryba, obiad, mak, bezglutenowe, sałatka z kurczakiem, bez pieczenia, pieczony boczek

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.