Węgierska sałatka z wędzonym kurczakiem

Węgierska sałatka z wędzonym kurczakiem

Węgierska sałatka z wędzonym kurczakiem

Przepis na : śniadanie

5 / 5 ( 21 votes ) Węgierska sałatka z wędzonym kurczakiem Pyszna węgierska sałatka z wędzonym kurczakiem, mocno paprykowa. Chyba tylko papryka łączy ją z Węgrami, którzy zapewne nawet nie wiedzą o jej istnieniu, jak Grecy o „rybie po grecku” Co by jednak o niej nie pisać jest pyszna, idealna na każdą okazję , prosta i dość szybka w wykonaniu. Nie licząc czasu na ugotowanie paru warzyw reszta to tylko czas siekania i mieszania Sałatki to chyba jedyna potrawa którą ciężko schrzanić do tego zawsz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Autor

Moria2

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, kurczak, papryka, kurczak wędzony , sałatka z wedzonym kurczakiem, sałatka z kurczakiem wędzonym , mielone, majonez, sałatka z kurczakiem, ziemniaki, śniadania, mięso, marchewka, ryba, ryby, śniadanie, sylwester, sałatki, surówka, przystawki, kolacja, ryba po grecku, kurczak z papryką , sałatka jarzynowa, sałatka warzywna, sałatka grecka, sałatka z selerem, mięso mielone

Inne przepisy z Ogrodnik w podróży

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.