Pierś z kurczaka z Genui

Pierś z kurczaka z Genui

Pierś z kurczaka z Genui

Przepis na : obiad

Pierś z kurczaka z Genui Pierś z kurczaka z Genui , jest to po prostu filet z pysznym , zielonym pesto . Jak wszystkim wiadomo pesto pochodzi właśnie z tego rejony Włoch tak więc łatwo skojarzyć Mięso zapiekane w piekarniku w folii aluminiowej ,jest soczyste i zdrowe , a do tego niezwykle aromatyczne . Doskonały pomysł na obiad , kiedy pustka w głowie Zaserwowana na sosie paprykowym jest rewelacyjna . Składniki na 4 osoby : 4 pojedyńcze filety z piersi kurczaka mały słoik zielonego pesto 2 kulki sera mozzarella... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Nawyk zdrowego odżywiania

Kilka wartościowych uwag odnośnie zdrowego odżywiania. Zmniejsz ilość spożywanych posiłków, ale zwiększ ich częstotliwość.

Czytaj dalej...