Masełko makrelowe. Stary przepis na pyszną pastę

Masełko makrelowe. Stary przepis na pyszną pastę

Masełko makrelowe. Stary przepis na pyszną pastę

Przepis na : śniadanie

5/5 - (8 votes) Masełko makrelowe. Stary przepis na pyszną pastę Masełko makrelowe nieodparcie kojarzy mi się z dzieciństwem. I to nie dlatego że je uwielbiałam tylko dlatego że można je było kupić na kg w każdym sklepie „Społem”. Było okrutne, bynajmniej wtedy tak myślałam. Teraz jakoś naszła mnie nostalgia i zrobiłam własne , korzystając jednak z przepisu ze starej książki kucharskiej, która kurzyła się od wieków na półce. Powiem Wam jedno.. warto było. Ta pasta jest naprawdę pyszna a lekko p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.