Smażone chrupiące kalmary w panierce

Smażone chrupiące kalmary w panierce

Smażone chrupiące kalmary w panierce

Print Smażone chrupiące kalmary w panierce Przepis dodany przez Marcin Porcja 4 Czas Przygotowania 45 min Poziom Trudności łatwy Kalmary to owoce morza, mają lekko słodkawy, morski smak. Ich konsystencja jest lekko gumowata. Jak przyrządzić kalmary, żeby nie były gumowate i twarde? Dużo zależy od tego, ile oleju użyjemy i jak długo będziemy smażyć. Kalmary będą lepsze, gdy przyrządzimy je na dużej ilości tłuszczu i będziemy je smażyć krótko. Kalmary są ponoć również silnym afrodyzjakiem, warto je zatem podać na romant... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu NieziemskiApetyt.pl

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.