Ciasto jabłkowo - orzechowo - kokosowe.

Ciasto jabłkowo - orzechowo - kokosowe.

Ciasto jabłkowo - orzechowo - kokosowe.

Uwielbiam budzić się i zasypiać przy dźwiękach deszczu. Uwielbiam dostawać listy, maile. Uwielbiam, gdy obcy ludzie uśmiechają się do mnie na ulicy. Uwielbiam jesienną aurę. Uwielbiam... Dużo można by tu jeszcze napisać...:) Uwielbiam także niedzielne poranki. Kiedy mogę leżeć sobie pod cieplutką kołdrą, z kubkiem herbaty w ręku, z laptopem na kolanach i nie muszę nigdzie się spieszyć. Za niedługo pójdę zrobić śniadanie, wypić kawę i zjeść kawałek ciasta w rodzinnej atmosferze. A dzisiejsza deszczowa aura z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu My simple kitchen

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

madlene17madlene17

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, jabłka, kokosowe, budyń, krem, orzechy, śniadania, śniadanie, ciasto kokosowe, ciasta z jabłkami, orzechy włoskie, ciasto z orzechami, ciasto z kremem, ciasta z kremami, pieczone jabłka, ciasto z białek , ciasto z kawą, ciasto budyniowe, bez pieczenia, ciasto z masa, ciasta z masa, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, ciasto z bezami, ciasto z masą budyniową, jabłka pieczone

Inne przepisy z My simple kitchen

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.