Kostka z orzechami i miodem

Kostka z orzechami i miodem

Kostka z orzechami i miodem

Do mojej kuchni zawitały miody z Pasieki Miodowe Wzgórza. Serdecznie zapraszam na stronę miodowewzgorze.pl  gdzie możecie zakupić pyszne miody a także poczytać ciekawostki na temat miodu. Nowy produkt w kuchni więc i nowy przepis na blogu. Tym razem coś pysznego i prostego do herbatki. składniki: ciasto 200 g mąki pszennej 150 g zimnego masła 50 g cukru pudru 1 żółtko 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia orzechowa masa 180 g orzechów włoskich 3-4 łyżki miodu wielokwiatowego 50 g masła 2 łyżki mleka Przygot... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Monia miesza i gotuje

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.