Udon z kalmarami i łososiem

Udon  z kalmarami i łososiem

Udon z kalmarami i łososiem

Udon to rodzaj grubego, miękkiego japońskiego makaronu zrobionego z mąki pszennej. Przeważnie podaje się go do zupy, tym razem u mnie zjedzony z kalmarami i łososiem. Gotowy makaron Udon do nabycia w Kuchniach Świata. Danie było pyszne i dzielę się przepisem bo warto sobie takie przygotować. Polecam gorąco wielbicielom owoców morza i nie tylko. Udon z kalmarami i łososiem. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.